O firmě

Firma C.B.ONE, s. r. o. zahájila svoji činnost v roce 1991. Začala se zabývat prodejem a montáží radiokomunikační techniky a především radiostanice pro občanskou zónu C.B., což se odrazilo i v jejím názvu.

V roce 1993 jsme rozšířili činnost o dovoz a montáž offroad příslušenství nejvyšší kvality australského výrobce ARB pro zvýšení průchodnosti a životnosti terénních vozidel. Společnost C.B. ONE, s. r. o. svou polohou uprostřed Slovenska je dostupná pro zákazníky z celé republiky. Za dobu své existence firma speciálně upravila množství vozidel všech značek. Mezi nejčastější úpravy patří montáž navijáků, uzávěrek diferenciálu, zvýšených a zátěžových podvozkových sad, pevnostních nárazníků, mechanické ochrany podvozku, radiostanic apod.

Opakovaně provádíme komplexní úpravy vozidel pro lesníky, myslivce, energetiků, významné stavební firmy, silové a záchranné složky, státní správu, či úpravy vozidel pro expediční a sportovní účely. Plníme i velmi individuální požadavky klientů na profesionální úrovni. Používáme pouze nejkvalitnější komponenty od renomovaných výrobců a kromě toho se věnujeme i vlastnímu vývoji a výrobě. Výsledky naší činnosti si můžete prohlédnout přímo na naší webové stránce jako u nás na našich předváděcích vozidlech. Nejobjektivnějším důkazem naší odbornosti je výhradní zastoupení renomované australské společnosti ARB 4x4 Accessories pro Slovensko jako i americké společnosti PREDATOR 4x4 accessories a jiných TOP značek.

Díky našim dlouholetým zkušenostem a partnerství přímo s výrobci, Vám garantujeme nejvýhodnější ceny na trhu při maximální kvalitě dodávaných produktů, např. těchto značek ARB, OLD MAN EMU, PREDATOR 4x4, KING ONE WINCH, SAFARI SNORKEL, ASFIR, AVM, WARN, CRT- France, INTEK, SIRIO a mnoho jiných. Naše skladové zásoby i jejich pravidelné doplňování nám umožňují rychlé plnění vašich požadavků.

Naše obchodní aktivity dávno přesahují hranice Slovenska a úspěšně jsme se etablovali přes místních obchodních partnerů do okolních států.

 

Vysílačky24.cz

C.B.ONE, s.r.o. Fakturačná adresa: 29. augusta 44/6 972 51 Handlová Tel.: SR: 046 542 57 81, zo zahraničia 00421 46 542 57 81 Mobil: SR: 0903 804 173, zo zahraničia 00421 903 804 173 E-mail: cbone@cbone.sk
Copyright ©  
Templates Joomla
TOPlist
Designed by Templatka.pl